Thursday, June 27, 2024

2024. gada Eiropas čempionāta astotdaļfināls futbolā: datumi, norises vietas, pārraide

KICKER 2024. gada Eiropas čempionāta astotdaļfināls futbolā: datumi, norises vietas, pārraide Izslēgšanas spēļu fāze sākas 29. jūnijā PIRMS 12 STUNDĀM 2024. gada Eiropas čempionāta priekšsacīkšu posms tuvojas noslēgumam, un izslēgšanas spēļu fāze ir tepat aiz stūra. Visa informācija par astotdaļfinālu īsumā šeit. No 24 komandām, kas piedalījās EURO 2024, 16 iekļuva astotdaļfinālā, kur atkal cīnīsies par vietu ceturtdaļfinālā izslēgšanas spēlē. Ja pēc 90 minūtēm rezultāts ir neizšķirts, spēle divreiz tiek 15 minūšu pagarinājumā. Ja uzvarētājs joprojām nebūs, lēmums tiks pieņemts par sodiem. Kad notiks Eiropas čempionāta astotdaļfināls? 2024. gada Eiropas čempionāta izslēgšanas spēļu fāze sāksies sestdien, 29. jūnijā, pulksten 18 ar Šveices un Itālijas spēli. Astotdaļfināla pēdējā spēle notiks otrdien, 2. jūlijā, pulksten 21 - tas ir Austrijas un Turcijas duelis. Katrā no četrām dienām notiks divas spēles - viena pulksten 18 un otra pulksten 21. Kur tiks aizvadīta Euro 2024 astotdaļfināla spēle? Astotdaļfināla sākums notiks Berlīnes Olimpiskajā stadionā, DFB komanda spēlēs Dortmundē. Astotdaļfināla spēles katrā notiks arī Gelzenkirhenē, Ķelnē, Diseldorfā, Frankfurtē, Minhenē un Leipciga. Pārtraukumu saņems tikai spēles vietas Hamburga un Štutgarte, bet tur atkal notiks spēles ceturtdaļfinālā. Kad un kur Vācija spēlēs astotdaļfinālā? Pēc tam, kad Vācijas valstsvienība ieguva pirmo vietu A grupā, tā sestdien, 29. jūnijā, pulksten 21 aizvadīs otro astotdaļfinālu. Signal Iduna Parkā DFB izlase tiksies ar Dāniju, kas ar nelielu pārsvaru nodrošināja otro vietu C grupā, apsteidzot Slovēniju. Dāņi pret Serbiju spēlēja bez vārtiem, tāpat kā Anglija, kas cīnījās neizšķirti 0:0 pret Slovēniju. Trīs lauvas ir grupas augšgalā, Dānija tiksies ar Vāciju otrajā vietā, bet Slovēnija jau ir droši izturējusi kā viena no četrām labākajām grupām, kas ieņem trešo vietu. Kur tiks translētas astotdaļfināla spēles? Lielākā daļa astotdaļfināla spēļu būs brīvi pieejamas skatīšanai televīzijā un straumēs. RTL spēja nodrošināt tiesības uz astotdaļfinālu – arī maksas tiešraide kanālā RTL+. Sešas citas spēles, tostarp Vācijas spēli, pārraidīs televīzijā un straumēs to attiecīgajās mediju bibliotēkās sabiedriskās raidorganizācijas ARD un ZDF. Turklāt astotdaļfinālu, kā arī visas 51 EURO 2024 spēles, no kurām piecas ir ekskluzīvas, var skatīties maksas televīzijā un maksas straumēs pakalpojumu sniedzēja MagentaTV. Pēc četrām ekskluzīvām priekšsacīkšu kārtas spēlēm piektā spēle ir astotdaļfināla spēle: Austrija pret Turciju. Astotdaļfināla mači īsumā: 2024. gada 29. jūnijs, plkst. 18:00, Berlīne: Šveice — Itālija kanālos RTL un MagentaTV 2024. gada 29. jūnijs, 21:00, Dortmunde: Vācija — Dānija kanālos ZDF un MagentaTV 2024. gada 30. jūnijs, plkst. 18:00, Gelzenkirhene: Anglija — Slovākija kanālos ZDF un MagentaTV 2024. gada 30. jūnijs, 21:00, Ķelne: Spānija — Gruzija kanālā ARD un MagentaTV 2024. gada 1. jūlijs, 18:00, Diseldorfa: Francija — Beļģija kanālos ZDF un MagentaTV 2024. gada 1. jūlijs, 21:00, Frankfurte: Portugāle — Slovēnija kanālos ARD un MagentaTV 2024. gada 2. jūlijs, plkst. 18:00, Minhene: Rumānija — Nīderlande kanālos ARD un MagentaTV 2024. gada 2. jūlijs, 21:00, Leipciga: Austrija — Turkiye kanālā MagentaTV