Monday, June 24, 2024

Tarptautinės DFB lygiosiomis 1:1 komentuoja: „Vokiečiai tuo tikėjo iki galo ir buvo apdovanoti paskutinėmis minutėmis

SZ.de Tarptautinės DFB lygiosiomis 1:1 komentuoja: „Vokiečiai tuo tikėjo iki galo ir buvo apdovanoti paskutinėmis minutėmis. 59 mln. • 2 minučių skaitymo laikas Blick: „Füllkrug suteikia nacionalinei komandai ledinį dušą per sustabdymo laiką“. NZZ: „Šveicarija vos nepraleido didelės pergalės prieš Vokietiją. Niclas Füllkrug galva smūgiavo į šveicarų širdį. Didelė prestižinė pergalė buvo ranka pasiekiama. Tagesanzeiger: „Svajonė prieš Vokietiją subyrėjo 92-ąją minutę. Nepaisant to, šveicarai gali didžiuotis savimi, jie surengė didvyrišką kovą su favoritais“. ITALIJA „Gazzetta dello Sport“: „Vokietija norėtų padėkoti Füllkrug. Tuttosport: „Vokietija, aukso lygiosios“. PRANCŪZIJA Le Monde: „Vokiečiai tuo tikėjo iki galo ir buvo apdovanoti paskutinėmis minutėmis. „Granitas ISPANIJA AS: „Vokiečių stebuklas: ugniagesys Füllkrug kaip gelbėtojas! Vokiečių puolėjo paskutinės sekundės įvartis užtikrina šeimininkams vietą grupės viršuje. Vokietija – galima Ispanijos varžovė hipotetiniame ketvirtfinalyje. ANGLIJA „The Sun“: „Füllkrug sudaužo šveicarų širdis – ir Frankfurto stadionas sprogsta“. „Guardian“: „Kuklesnė ir išmintingesnė Vokietija paliko aikštę po paskutinio švilpuko: euforija po Niclaso Füllkrugo smūgio galva per pertrauką ir palengvėjo laimėjus grupę. Telegraph: „Šį mėnesį jis beveik pakeitė Čempionų lygos finalo eigą, tačiau šį kartą Niclasas Füllkrugas, puolėjas Julianas Nagelsmannas, kurio ilgai ignoravo, išgelbėjo Vokietiją nuo gėdingo pralaimėjimo prieš kaimynus šveicarus. BBC: „Šis pasirodymas palieka Vokietiją nuolankią, tačiau jie išlieka favoritais laimėti titulą Berlyne ir pademonstravo charakterį įmušdami įvartį, kuris nukelia į finalą“. AUSTRIJA Austrija: „Šveicarija prarado sensaciją nedidele persvara. Kai atrodė, kad pergalė grupėje jau prarasta, Füllkrug visgi buvo šalia.